Director Marketing

Îmi place la job, pentru că…

Îmi oferă o platformă ideală pentru a-mi transforma ideile creative în realitate. Fie că este vorba de dezvoltarea unui nou concept de campanie publicitară sau de crearea unui conținut captivant, acest job îmi permite să mă exprim creativ și să aduc ceva nou în fiecare zi.

Îmi place să văd cum eforturile mele au un impact pozitiv asupra creșterii companiei. Atunci când strategiile propuse funcționează și aduc rezultate, este o mare satisfacție personală și profesională.

Am norocul să lucrez alături de o echipă talentată și motivată.

Cerințe față de director Marketing:

  • Studii superioare în domeniul Marketing, Științe ale Comunicării
  • Cunoașterea limbii române
  • Experiență în domeniu de minim 3 ani, din care minim 1 an în management marketing
  • Experiență în planificare strategică
  • Cunoștințe în domeniul de marketing, publicitate, PR, branding, organizare de evenimente, etc.
  • Abilitatea de planificare și task management
  • Abilități de negociere în afaceri
  • Abilitatea de a lucra cu un volum mare de informație

Responsabilitățile directorului Marketing la JustConsult:

  • Organizează și conduce Departamentul de Marketing, conform obiectivelor, indicatorilor de performanță și planului de acțiuni;
  • Planifică, stabilește, monitorizează și raportează bugetul de marketing investit;
  • Efectuează analiza pieței, prețurilor, concurenței, tendințelor de piață;
  • Organizează și coordonează elaborarea campaniilor publicitare pentru promovarea serviciilor și a imaginii companiei;
  • Organizează și coordonează elaborarea și dezvoltarea programelor de loialitate pentru clienți;
  • Organizează și coordonează campaniile de PR;
  • Analizează eficiența activităților de marketing, prin date statistice și metrici;
  • Asigură colaborarea cu partenerii companiei;
  • Elaborează și asigură realizarea planului de marketing;
  • Alte sarcini conform fișa postului sau sarcini parvenite de la directorul companiei.

Oferim:

  • Salariu în creștere în funcție de rezultatul adus companiei;
  • Pachet social;
  • Bonus de performanță;
  • Un mediu de lucru atractiv;
  • Acces la traininguri pe tehnici de vânzări de la cei mai buni experți;
  • Vouchere cadou la diferite evenimente din viața ta personală;
  • Team building o dată la trei luni;
  • Posibilitatea de a depăși limitele personale și profesionale.

Dacă ești o persoană organizată și ai abilități de a conduce o echipă, nu sta pe gânduri și aplică acum pentru funcția director marketing.

Trimite CV-ul tău pe [email protected], indică postul la care aplici, iar noi te vom contacta.

Pentru informații suplimentare sună: 061137060

Mai multe activități ale colegilor noștri vezi pe pagina de Facebook  – Cariera ta la JustConsult

Vrei să îți încerci puterile?

Dacă te consideri potrivit pentru această funcție, atașează CV-ul tău

Chișinău
Bălți
Cahul